poniedziałek, 21 Październik 2019,
imieniny obchodzą: Celina, Hilary

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Z cyklu "Prawa Sobota" - treści udostępniane w Internecie

Internet stanowi miejsce, w którym chętnie dzielimy się z innymi opiniami, zdjęciami, twórczością. Czy zamieszczane przez nas treści mogą być wykorzystywane przez osoby trzecie, czy też są wyłączną własnością autora? »

dodano: rok temu
Z cyklu "Prawa Sobota" - kiedy na drodze dojdzie do kolizji

Każdy kierowca powinien wykazywać się czujnością i rozwagą na drodze. Niejednokrotnie zdarza się jednak, że w czasie podróży dochodzi do kolizji. Czym właściwie jest kolizja i jak radzić sobie, kiedy do niej dojdzie? »

dodano: rok temu
Prawa Sobota - czyli o tym, że warto wiedzieć

Często słyszymy, że prawo stoi po naszej stronie. Jak jednak mamy się do tego odnieść, jeśli nie zawsze znamy swoje przywileje, obowiązki, a wielokrotnie złożone zdania prawniczego języka wprawiają nas w konsternację? »

dodano: rok temu
W tej HISTORII tkwi pasja - rozmowa z Marcinem Bergierem

W życiu przemierzamy wiele dróg. Czasem sami decydujemy o ich wyborze, innym razem jesteśmy zdani na los. Marzeniem wielu ludzi jest podążanie przez życie drogą pełną pasji, kreatywnych wyzwań i możliwości. »

dodano: rok temu
Konkurs "Zdemaskuj smog" - rozstrzygnięty!

Celem konkursu „Zdemaskuj smog” było uświadomienie uczestnikom wpływu człowieka na jakość powietrza, jakim oddychamy. Chcieliśmy też zwiększyć świadomość najmłodszych co do zagrożeń dotyczących degradacji... »

dodano: rok temu
Kolejna edycja Kongresu Zdrowia Seniorów za nami !

20 października br. miała miejsce kolejna edycja Kongresu Zdrowia Seniorów, którego jednym z organizatorów jest Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych. »

dodano: rok temu
Kongres Zdrowia Seniorów już w najbliższy piątek

W dniu 20 października 2017 r. od godz. 10.00 w Zawierciu w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” odbędzie się Kongres Zdrowia Seniorów pod hasłem „Starzejemy się w dobrym stylu”. »

dodano: ponad 2 lat temu
Jak zachować zdrowie, gdy w powietrzu jest smog

Smog – oznacza pył oraz mgłę. Dobrze wpisuje się w filmową scenerię, dodając tajemniczości, ale na co dzień należy go unikać i z pewnością nie warto nim oddychać. »

dodano: ponad 2 lat temu
Kalendarz "Dawne Zawiercie - tradycje handlu" 2018 już niebawem

Pierwsze fotografie, które staną się ozdobą kolejnej edycji kalendarza „Dawne Zawiercie” zostały wybrane. Jego publikację zainicjowali Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu, PSS „Społem” Zawiercie oraz ARK Jobs. »

dodano: ponad 2 lat temu
Ekstremalne oblicze Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Szukając nowych wrażeń i doznań w życiu, wcale nie jesteśmy zmuszeni wyjeżdżać do wielkich miast, czy też korzystać z gotowych propozycji. »

dodano: ponad 2 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720