sobota, 6 Czerwiec 2020,
imieniny obchodzą: Laura, Laurenty

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Zagraj z zespołem

Artykuł archiwalny z gazety Zawiercianin Zima 2016 nr 1 (21). 21.10.2016 r. odbyła się Handlowa Gra Miejska – „Zagraj z zespołem” organizatorzyi byli: Centrum Inicjatyw Lokalnych, ARK Agencja Pracy oraz PSS „Społem” Zawiercie »

dodano: wczoraj
W Polsce też da się żyć!

Artykuł archiwalny z gazety Zawiercianin Nr 1 jesień 2009.Z Przemysławem Pałuchą rozmawia Michał Marczak i Joanna Szymańska »

dodano: 2 dni temu
Stanisław Szymański – pionier działalności społecznej w Zawierciu

Artykuł archiwalny gazety Zawiercianin Nr 1 jesień 2009.Dzięki temu człowiekowi mała fabryczna osada stała się miejscem, w którym żyło się lepiej wszystkim mieszkańcom, co również sprzyjało osiedlaniu się tu kolejnych osób. »

dodano: 2 dni temu
Wyplatanie wieńców sposobem na integrację

Artykuł archiwalny z gazety Zawiercianin Nr 1 (23).Warsztaty tworzenia tradycyjnych wieńców dożynkowych, podróż do przeszłości, integracja międzypokoleniowa czy wspólne pieczenie ciast. »

dodano: 2 dni temu
Miejsce dla wszystkich

Artykuł archiwalny z gazety Zawiercianin Lato 2018 nr 1 (23). Dzięki programowi Działaj Lokalnie realizowanym przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, cel ten został osiągnięty, a efekt poczynań zdecydowanie jest na plus. »

dodano: 3 dni temu
Atrakcyjnie i ciekawie o swojej okolicy

Artykuł archiwalny z gazety Zawiercianin Lato 2018 Nr 1 (23). Okazuje się, że niestety nasza wiedza na temat historii regionu, w którym się wychowaliśmy jest bardzo niewielka. »

dodano: 3 dni temu
Kino, ognisko i integracja nad Zalewem Porajskim

Artykuł archiwalny z gazety Zawiercianin Lato 2018 nr 1 (23) .Kącik zabaw dla dzieci, pieczenie kiełbasek, odpoczynek na plaży i kino plenerowe, to wiele atrakcji, jakie czekały w każdy wakacyjny piątek na mieszkańców Gminy Por »

dodano: 3 dni temu
Biegają dla zdrowia

Artykuł archiwalny z gazety Zawiercian Lato 2018 nr 1 (23) . Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz…” zna chyba każdy , lecz czy każdy potrafi właściwie zadbać o to, co ma najcenniejsz »

dodano: 3 dni temu
Co się komu w duszy gra…”, czyli „Pokoleniowo na Ludowo” we Włodowicach

Artykuł archiwalny z gazety Zawiercianin Lato 2018 Nr 1 (23). Wszystko to za sprawą projektu „Pokoleniowo na Ludowo” realizowanego w gminie Włodowice przy współpracy z zawierciańskim Centrum Inicjatyw Lokalnych. »

dodano: 3 dni temu
Ogródki działkowe miejscem szkoleń i warsztatów

Artykuł archiwalny z gazety Zawiercianin Lato 2018 Nr 1 (23). To zdanie popierają członkowie Stowarzyszenia Ogrodowego im. A. Mickiewicza w Porębie, którzy zapragnęli poszerzyć wiedzę z dziedziny medycyny, sportu i rekreacji, »

dodano: 3 dni temu
« Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 343 Dalej »
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720