piątek, 24 Maj 2024,
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna

Aktualności

Strona główna / Aktualności

„Aktywne odkrywanie uroków Jury” – rajd pieszy zrealizowany

W dniu 07.06.2023 roku został zorganizowany rajd pieszy dla mieszkańców gminy Zawiercie. Rajd był częścią zadania publicznego pn. „Aktywne odkrywanie uroków Jury”, współfinansowanego ze środków gminy Zawiercie. »

dodano: 12 miesięcy temu
"Zawiercianin" 2022 - nowa lektura dla mieszkańców Zawiercia i nie tylko!

Najnowsze wydanie czasopisma "Zawiercianin.pl - pismo aktywności społecznej" 2022 to pozycja, która koniecznie musi znaleźć się na liście lektur wszystkich zawiercian. Tym razem tematyka dotyczy kwestii ekologicznych. »

dodano: rok temu
Kolorowanka ekologiczna

Uczniowie zawierciańskich szkół podstawowych stworzyli wierszyki traktujące o ekologii, które znalazły się w kolorowance "Z ekologią za pan brat" wydanej przez Fundację CIL i współfinansowanej ze środków Gminy Zawiercie. »

dodano: rok temu
Kilka słów o ekologii

Współcześnie coraz częściej zwraca się uwagę na podejmowanie działań ekologicznych oraz szerzej podchodzi do tej tematyki. Dlaczego? »

dodano: rok temu
Wyniki konkursu pn. „Ekologia ubrana w słowa”

Działania proekologiczne na przestrzeni ostatnich lat zyskały na znaczeniu. Nasza planeta wymaga odpowiedzialnych działań, w które coraz szerzej włączają się najmłodsi mieszkańcy naszej gminy! »

dodano: ponad 2 lat temu
Konkurs ekologiczny pn. "Ekologia ubrana w słowa"

Już dziś pokaż, że zależy Ci na ekologii i ubierz ją w słowa! Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych realizuje zadanie pn. „Twórcza odsłona ekologii” współfinansowane ze środków Gminy Zawiercie. »

dodano: ponad 2 lat temu
Generacja 6.0 bezpieczna w Internecie!

Internet jest przestrzenią wielkich możliwości, ale wymaga od swoich użytkowników krytycznego spojrzenia i zdrowego rozsądku. Jak bezpiecznie korzystać z Internetu, zwłaszcza, jeżeli poznaliśmy go już jako dojrzali ludzie? »

dodano: ponad 2 lat temu
Przedszkole Misia Uszatka w Porębie promuje czytelnictwo wśród najmłodszych!

„Czytanie książek to najlepsza zabawa, jaką wymyśliła sobie ludzkość”. Wydaje się, że jest to również zabawa, z której nie należy rezygnować wraz z wiekiem i zachęcać do niej najmłodszych. »

dodano: ponad 2 lat temu
Kolejny Kongres Zdrowia Seniorów za nami!

15 listopada br. miała miejsce kolejna edycja „Kongresu Zdrowia Seniorów”, którego organizatorem była Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych. »

dodano: ponad 3 lat temu
15 listopada dniem Kongresu Zdrowia Seniorów

Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych przygotowuje się do organizacji „Kongresu Zdrowia Seniorów”. »

dodano: ponad 3 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720