czwartek, 1 Grudzień 2022,
imieniny obchodzą: Blanka, Edmund

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Z cyklu "Prawa Sobota" - zwrot zakupionego towaru

Zmiany zdania oraz decyzji są ludzkimi cechami. Czasem dokonujemy zakupu pod wpływem chwili lub emocji. Czy jednak zawsze można dokonać zwrotu zakupionego towaru? »

dodano: ponad 5 lat temu
Z cyklu "Prawa Sobota" - reklamacja wadliwego towaru

W ciągu roku dokonujemy wielu zakupów. W okresie przedświątecznym zwiększają się natomiast liczba kupowanych sprzętów RTV, AGD oraz zabawek. Jak jednak zachować się w przypadku, kiedy kupiony przez nas towar okaże się wadliwy? »

dodano: ponad 5 lat temu
Z cyklu "Prawa Sobota" - treści udostępniane w Internecie

Internet stanowi miejsce, w którym chętnie dzielimy się z innymi opiniami, zdjęciami, twórczością. Czy zamieszczane przez nas treści mogą być wykorzystywane przez osoby trzecie, czy też są wyłączną własnością autora? »

dodano: ponad 5 lat temu
Z cyklu "Prawa Sobota" - kiedy na drodze dojdzie do kolizji

Każdy kierowca powinien wykazywać się czujnością i rozwagą na drodze. Niejednokrotnie zdarza się jednak, że w czasie podróży dochodzi do kolizji. Czym właściwie jest kolizja i jak radzić sobie, kiedy do niej dojdzie? »

dodano: ponad 5 lat temu
Prawa Sobota - czyli o tym, że warto wiedzieć

Często słyszymy, że prawo stoi po naszej stronie. Jak jednak mamy się do tego odnieść, jeśli nie zawsze znamy swoje przywileje, obowiązki, a wielokrotnie złożone zdania prawniczego języka wprawiają nas w konsternację? »

dodano: ponad 5 lat temu
W tej HISTORII tkwi pasja - rozmowa z Marcinem Bergierem

W życiu przemierzamy wiele dróg. Czasem sami decydujemy o ich wyborze, innym razem jesteśmy zdani na los. Marzeniem wielu ludzi jest podążanie przez życie drogą pełną pasji, kreatywnych wyzwań i możliwości. »

dodano: ponad 5 lat temu
Konkurs "Zdemaskuj smog" - rozstrzygnięty!

Celem konkursu „Zdemaskuj smog” było uświadomienie uczestnikom wpływu człowieka na jakość powietrza, jakim oddychamy. Chcieliśmy też zwiększyć świadomość najmłodszych co do zagrożeń dotyczących degradacji... »

dodano: ponad 5 lat temu
Kolejna edycja Kongresu Zdrowia Seniorów za nami !

20 października br. miała miejsce kolejna edycja Kongresu Zdrowia Seniorów, którego jednym z organizatorów jest Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych. »

dodano: ponad 5 lat temu
Kongres Zdrowia Seniorów już w najbliższy piątek

W dniu 20 października 2017 r. od godz. 10.00 w Zawierciu w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” odbędzie się Kongres Zdrowia Seniorów pod hasłem „Starzejemy się w dobrym stylu”. »

dodano: ponad 5 lat temu
Jak zachować zdrowie, gdy w powietrzu jest smog

Smog – oznacza pył oraz mgłę. Dobrze wpisuje się w filmową scenerię, dodając tajemniczości, ale na co dzień należy go unikać i z pewnością nie warto nim oddychać. »

dodano: ponad 5 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720