czwartek, 21 Wrzesień 2023,
imieniny obchodzą: Daria, Mateusz

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Aktywne odkrywanie uroków Jury – Rajd rowerowy – zrealizowany!

W dniu 31.08.2023 roku Centrum Inicjatyw Lokalnych zorganizowało rajd rowerowy dla mieszkańców gminy Zawiercie. »

dodano: 14 dni temu
Korzystne aspekty

Od zarania dziejów człowiek, aby przeżyć musiał wykonywać różne czynności, takie jak chód, bieg czy ruchy manualne, wykorzystywane podczas polowania, ale także wymagające kreatywności, związane z wytwarzaniem narzędzi. »

dodano: 14 dni temu
„Aktywne odkrywanie uroków Jury” – rajd rowerowy w dniu 31.08.2023 – zapraszamy!

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza mieszkańców Zawiercia do uczestnictwa w rajdzie rowerowym, który odbędzie się 31 sierpnia 2023 roku. »

dodano: miesiąc temu
Odkrywanie uroków Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Jura Krakowsko-Częstochowska obfituje w liczne atrakcje turystyczne o charakterze historycznym i przyrodniczym. Zajęcie znajdą tu zarówno miłośnicy odkrywania pomników historii, jak i osoby preferujące wypoczynek w otoczeniu natury. »

dodano: 3 miesięcy temu
„Aktywne odkrywanie uroków Jury” – rajd pieszy zrealizowany

W dniu 07.06.2023 roku został zorganizowany rajd pieszy dla mieszkańców gminy Zawiercie. Rajd był częścią zadania publicznego pn. „Aktywne odkrywanie uroków Jury”, współfinansowanego ze środków gminy Zawiercie. »

dodano: 3 miesięcy temu
PLAKAT "Aktywne odkrywanie uroków Jury"

Centrum Inicjatyw Lokalnych w okresie 20.02 – 31.10.2023 realizuje zadanie publiczne pn. „Aktywne odkrywanie uroków Jury”, współfinansowane ze środków Gminy Zawiercie. »

dodano: 4 miesięcy temu
"Zawiercianin" 2022 - nowa lektura dla mieszkańców Zawiercia i nie tylko!

Najnowsze wydanie czasopisma "Zawiercianin.pl - pismo aktywności społecznej" 2022 to pozycja, która koniecznie musi znaleźć się na liście lektur wszystkich zawiercian. Tym razem tematyka dotyczy kwestii ekologicznych. »

dodano: rok temu
Kolorowanka ekologiczna

Uczniowie zawierciańskich szkół podstawowych stworzyli wierszyki traktujące o ekologii, które znalazły się w kolorowance "Z ekologią za pan brat" wydanej przez Fundację CIL i współfinansowanej ze środków Gminy Zawiercie. »

dodano: rok temu
Kilka słów o ekologii

Współcześnie coraz częściej zwraca się uwagę na podejmowanie działań ekologicznych oraz szerzej podchodzi do tej tematyki. Dlaczego? »

dodano: rok temu
Wyniki konkursu pn. „Ekologia ubrana w słowa”

Działania proekologiczne na przestrzeni ostatnich lat zyskały na znaczeniu. Nasza planeta wymaga odpowiedzialnych działań, w które coraz szerzej włączają się najmłodsi mieszkańcy naszej gminy! »

dodano: rok temu
« Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 343 Dalej »
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720