czwartek, 22 Luty 2024,
imieniny obchodzą: Małgorzata, Marta

Aktualności

A A A

Strona główna / Aktualności / Spotkajmy się na festynie na Jurze!

Spotkajmy się na festynie na Jurze!

data dodania: 2020-09-23 11:35:51

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza mieszkańców powiatu i pasjonatów regionu na kolejną edycję Festynu Jurajskiego, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę 27 września! Zaczynamy już o godzinie 13:00!

Tym razem zobaczymy się na parkingu przy Fundacji Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego w Podlesicach 83.

 
Czeka tam na Was moc atrakcji, w tym konkursy z nagrodami, warsztaty rękodzielnicze i jurajskie przysmaki, a dla najmłodszych zaplanowano malowanie twarzy i dmuchane zamki. Imprezę poprowadzi DJ Domson, a w dobry nastrój wprawi Was występ Kapeli Jurajskiej.
 
Czas, który spędzimy wspólnie będzie bezcenny!
 
Podczas Festynu przeprowadzona zostanie akcja charytatywna na rzecz Oliwii Hyli z Boguchwałowic. 
 
 
 
Festyn jurajski jest dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego w ramach Wojewódzkiego Programu Aktywizacji Gospodarczej oraz Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Beskidów i Jury Krakowsko – Częstochowskiej – Owca Plus do roku 2020.
 
Głównym celem zadania jest zwiększenie działań promujących tradycję i dziedzictwo kulturowe charakterystyczne dla części Jury Krakowsko-Częstochowskiej przynależnej do powiatu zawierciańskiego. Realizacja projektu przyczyni się do pielęgnowania i rozwijania tożsamości lokalnej, kultury, ochrony dziedzictwa przyrodniczego, turystyki i krajoznawstwa.
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720