piątek, 24 Maj 2024,
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna

Aktualności

A A A

Strona główna / Aktualności / Przekaż swój 1 % podatku dochodowego

Przekaż swój 1 % podatku dochodowego

data dodania: 2020-05-28 11:16:18

1% Niektóre rzeczy ulegają zmianie - inne są niezmienne. Jedną z nich jest obowiązek składania deklaracji podatkowej. Jednak w tym roku podatnicy mają czas na złożenie zeznania za 2019 rok do końca maja 2020 roku.

Warto pamiętać, że w ramach składania PIT-u istnieje możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na wybrany przez siebie cel.

Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu jest organizacją pozarządową, która wspiera aktywność i działania lokalnej społeczności na terenie powiatów myszkowskiego i zawierciańskiego. Dlatego też warto przekazać swój 1% podatku właśnie na tę organizację.

To dzięki 1% Centrum Inicjatyw Lokalnych od lat podejmuje wiele inicjatyw, organizuje konkursy oraz festyny, wspiera osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, potencjał młodzieży oraz seniorów z naszego regionu. Wymienione działania są możliwe dzięki osobom, które przekazują Centrum Inicatyw Lokalnych 1% podatku dochodowego!

O możliwości przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu warto pamiętać również w tym roku

Kampanię „Zadziałaj swoim 1%” dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. 

 

By dobrze działo się w najbliższej okolicy, zadziałaj swoim 1%!

KRS Centrum Inicjatyw Lokalnych: 0000215720

1%
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720