piątek, 3 Lipiec 2020,
imieniny obchodzą: Anatol, Jacek

Polecamy

Strona główna / Polecamy

„Zawiercianin” po raz dwudziesty

Właśnie ukazał się nowy numer czasopisma aktywności społecznej „Zawiercianin”. To już dwudziesty numer przybliżający aktywność społeczną w powiecie zawierciańskim oraz ostatni wydany w ramach projektu „Młodzieżowa... »

dodano: ponad 6 lat temu
Ostatni numer gazetek szkolnych

W czerwcu ukazał się czwarty i ostatni numer gazetek szkolnych w ramach projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska”. W projekcie bierze udział dziesięć szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu zawierciańskiego. W... »

dodano: ponad 6 lat temu
Trzecia debata w Starostwie

„NGO w PL – po co nam organizacje pozarządowe?” – to nazwa debaty, która odbyła się we wtorek w Starostwie Powiatowym w Zawierciu. Była to trzecia debata zorganizowana w ramach projektu „Młodzieżowa Akademia... »

dodano: ponad 6 lat temu
Młodzi w Łodzi

Festiwal „Sztuka i Dokumentacja”, redakcja „Dziennika Łódzkiego” oraz łódzkiego oddziału Telewizji Polskiej – to niektóre z punktów programu drugiego wyjazdu studyjnego młodzieży do Łodzi w ramach projektu „Młodzieżowa Akademia... »

dodano: ponad 6 lat temu
Jan Pospieszalski w Zawierciu

5 kwietnia odwiedzi Zawiercie znany publicysta TVP, autor programów radiowych i telewizyjnych oraz muzyk – Jan Pospieszalski. O 12:00 w sali 203 Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu rozpocznie się spotkanie uczestników projektu... »

dodano: ponad 6 lat temu
Bogdan Rymanowski w Zawierciu

Znany dziennikarz telewizyjny odwiedził Zawiercie. W piątek 10 stycznia w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie Bogdana Rymanowskiego z uczestnikami projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska”. Spotkanie miało charakter... »

dodano: ponad 6 lat temu
Odmienić LOS gminy

Mimo że działają od niedawna, to już intensywnie angażują się w pomoc mieszkańcom miasta, gminy i sołectw oraz w promocję tego obszaru. Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Społeczna (LOS) z Ogrodzieńca to jedna z niewielu... »

dodano: ponad 7 lat temu
Zjednoczone aparaty

Zaczynali skromnie, a dziś mają już sporo osiągnięć, sformalizowali działalność i „wszędzie ich pełno” w dobrym znaczeniu tych słów. Zaszczepiają w innych zapał do fotografii i rozwoju zainteresowań związanych z... »

dodano: ponad 7 lat temu
Nie pozostanie po nas nic oprócz sztuki

Otrzymała niezliczoną ilość nagród, jako malarka i rysowniczka jest znana w wielu krajach świata, a pochodzi z Zawiercia i przez wiele lat mieszkała w naszym mieście. O sobie, swojej twórczości i innych formach aktywności... »

dodano: ponad 7 lat temu
Szlacheckie Skarżyce

– „Chleb robię na kwasie, drożdżach i zaczynie. Ciasto wyrabia się pół godziny. Piecze się go w piecu opalanym wysuszonym drewnem sosnowym. Na ogół trwa to półtora godziny, a mnie zajmuje 90 minut…” – mówi Krystyna Kurek z Koła... »

dodano: ponad 7 lat temu
1 2 3 4 5
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720