środa, 8 Kwiecień 2020,
imieniny obchodzą: Amadeusz, Juliana

Aktualności

A A A

Strona główna / Aktualności / Zapraszamy do lektury nowego numeru "Zawiercianina"

Zapraszamy do lektury nowego numeru "Zawiercianina"

data dodania: 2017-01-18 11:37:34

Zachęcamy do lektury nowego „Zawiercianina”. Jest to numer wyjątkowy, gdyż w całości został on poświęcony działalności lokalnych NGO oraz osobom, które działają na rzecz budowania dobra wspólnego. „Zawiercianin” został wydany w ramach projektu „Akademia Inicjatorów Zmian”.

Jedne z pierwszych słów, jakie Paweł Abucki kieruje do czytelnika, dotyczą organizacji pozarządowych i funkcji, jakie pełnią w życiu danej społeczności. Warto wspierać ludzi z pasją, ponieważ ich trud i zaangażowanie powodują, iż dany region może rozwijać się wielokierunkowo, odpowiadając tym samym na różnorodne potrzeby swoich mieszkańców.

Do podjęcia niektórych inicjatyw potrzebna jest determinacja, troska o innych, chęć pokazania otaczającego świata z nieco innej perspektywy czy stawianie czoła niewygodnym i trudnym tematom. Jednak najważniejsza jest tu chęć zmieniania otaczającej rzeczywistości na lepsze. O ludziach posiadających właśnie takie cechy jest ten numer „Zawiercianina”. To osoby, które nie boją się marzyć, dlatego podejmują nowe wyzwania i tym samym przyczyniają się do budowania dobra wspólnego. Osobistości, jakie zagościły na kartach tego wydania czasopisma są godne zapamiętania.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak oddać  w Wasze ręce kolejny ciekawy numer „Zawiercianina”. Będzie on dostępny zarówno w wersji drukowanej u wydawcy (Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych, ul. Senatorska 14, w godz. 7.00-15.00), jak i w elektronicznej – jako załącznik do niniejszego artykułu.

 

Załączniki:
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720