czwartek, 7 Grudzień 2023,
imieniny obchodzą: Agata, Dalia

Aktualności

A A A

Strona główna / Aktualności / NGO na start - ankieta dla zawierciańskich organizacji pozarządowych

NGO na start - ankieta dla zawierciańskich organizacji pozarządowych

data dodania: 2008-10-11 09:16:30

Centrum Inicjatyw Lokalnych w zawierciu zaprasza  organizacje z terenu powiatu zawierciańskiego do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Ankieta skierowana  jest do organizacji  pozarządowych funkcjonujących na terenie powiatu zawierciańskiego. Uzyskane informacje pozwolą przeprowadzić analizę kondycji sektora NGO w powiecie zawierciańskim, a także zbudować bazę aktywnie działających organizacji pozarządowych. Baza zamieszczona będzie na portalu obywatelskim zawiercianin.pl oraz będzie opublikowana w informatorze o organizacjach pozarządowych na terenie powiatu, który się ukaże w ilości kilkuset egzemplarzy.

 Wypełnioną ankietą prosimy o odesłanie na adres: Centrum Inicjatyw Lokalnych, ul. Wierzbowa 16/18, 42-400 Zawiercie. Ankietę można również pobrać w wersji elektronicznej (załącznik do pobrania)  i wypełnioną odesłać na adres abuckipa@poczta.onet.pl.  

Organizacje, które odeślą wypełnione ankiety otrzymają Informator w wersji drukowanej, a także promocyjny egzemplarz Magazynu Obywatel. Aktywnie działające organizacje z terenu powiatu zostaną również zaproszone na spotkanie podsumowujące projekt, które odbędzie się w grudniu 2008 r.

Zapraszamy również organizacje do skorzystania z nieodpłatnych konsultacji w zakresie funkcjonowania organizacji pozarządowych. Podczas konsultacji udzielamy porad w zakresie: źródeł pozyskiwania środków na działalność, pisania wniosków o dotacje, księgowości. Konsultacje odbywają się do końca roku w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej, (budynek MOK w Zawierciu wejście od strony restauracji Tivola), ul. Piastowska 1,  w każdy drugi i trzeci piątek miesiąca  od godziny 15.00 do 17.00.

Szczegółowych informacji o projekcie udziela koordynator projektu – Paweł Abucki tel: 695 549 929; e-mail: abuckipa@poczta.onet.pl.

Projekt pt. "NGO na start - rozwój III sektora w powiecie zawierciańskim" współfinansowany jest ze środków rządowego programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Partnerem projektu jest Starostwo Powiatowe w Zawierciu.

 

Załączniki:
  • doc - Ankieta dla zawierciańskich organizacji pozarządowych
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720