środa, 17 Lipiec 2024,
imieniny obchodzą: Aleksy, Martyna

Aktualności

Strona główna / Aktualności

POKL Gmina Łazy liderem

Miło nam poinformować, że na liście wniosków spełniających minimum punktowe i rekomendowanych do dofinansowania w ramach konkursu nr 1/POKL/9.5/2008 dla Działania 9.5 „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich”... »

dodano: ponad 16 lat temu
Zawiercie w latach 30-tych Zawiercie 1933-2008

„1933: Na 32 tysiące dusz 3/4 ludności Zawiercia jest na utrzymaniu opieki społecznej. 34. obwód jest jedną z najsmutniejszych dzielnic. Dzielnica ta nazywa się Argentyną" - pisze Wrzos. Nazwy osiedla nie wyjaśnia, ale wiem od... »

dodano: ponad 16 lat temu
Przegląd Kulturalny Świetlic Środowiskowych

Świetlica Środowiskowa przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zawierciu w Zawierciu zaprasza na koncert pt:  "MUZYCZNA PODRÓŻ"   w ramach VI Przeglądu Kulturalnego Świetlic Środowiskowych  - 28.11.2008r. o godz. 16:00  Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu »

dodano: ponad 16 lat temu
Darmowe konsultacje dla organizacji pozarządowych

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza na bezpłatne konsultacje dla członków organizacji pozarządowych z terenu powiatu zawierciańskiego. Podczas konsultacji doradcy CIL udzielają porad w zakresie: źródeł pozyskiwania środków na działalność, pisania wniosków o dotacje, rozliczania dotacji, podstaw księgowości organizacji pozarządowej. Doradcy oferują również swą pomoc dla grup inicjatywnych, które zamierzają zarejestrować... »

dodano: ponad 16 lat temu
Spotkanie organizacji pozarządowych

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zawierciu oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu zawierciańskiego. Spotkanie... »

dodano: ponad 16 lat temu
Kolej na Pyrzowice Kolej na Pyrzowice

Do Pyrzowic koleją z Zawiercia? Czemu nie. Grupa internautów skupiona wokół portalu pasażer.com zachęca do poparcia tej inicjatywy. "Kolej na Pyrzowice"  to strona  kierowana do osób z branży lotniczej, kolejowej i czytelników... »

dodano: ponad 16 lat temu
Wernisaż prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych

We wtorek, 25 listopada, o godz. 17.00, w Galerii „Perspektywa” Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” w Zawierciu odbędzie się wernisaż prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Wystawa została przygotowana z okazji jubileuszu 30 – lecia dąbrowskiego plastyka. Natomiast w piątek, 5 grudnia, w godzinach 10.00 – 18.00, każdy, kto odwiedzi Galerię „Perspektywa” będzie mógł nabyć jedną z... »

dodano: ponad 16 lat temu
TMZZ Spotkanie Skecji historycznej TMZZ

Sekcja Historii Oświaty i  Ochrony Zabytków zaprasza na ZEBRANIE 20 Listopada 2008, GODZ. 16:00, które odbędzie się w sali 203 Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza Porządek zebrania:    1. Informacja z... »

dodano: ponad 16 lat temu
Kurs gastronomiczny Integracja społeczna w MOPS Zawiercie

Ponad czterdziestu podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu aktywizuje się w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest aktywizacja zawodowa i społeczna ... »

dodano: ponad 16 lat temu
Prace zakładania stałej asekuracji wspinaczkowej - przykład działania NGO Organizacje pozarządowe, krótki zarys

Od blisko 20 lat w Polsce trwa proces budowy społeczeństwo obywatelskiego. Z definicji cechuje się ono aktywnością i zdolnością do samoorganizacji oraz określania i osiągania wyznaczonych celów bez nadzoru ze strony władzy... »

dodano: ponad 16 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720