czwartek, 7 Grudzień 2023,
imieniny obchodzą: Agata, Dalia

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Z jury w góry

Spotkanie ze znanymi eksploratorami bliskich i dalekich zakątków świata oraz fotografią i filmem górskim. Termin: 26-28.02.2009 r. Organizatorzy: Towarzystwo Miłośników Ziemi Zawierciańskiej Urząd Miejski w Zawierciu Miejski Ośrodek Kultury „Centrum” im. A. Mickiewicza w Zawierciu Główny sponsor Jura Skałka – naturalna woda mineralna Patronat: Przegląd Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady – Lądek... »

dodano: ponad 15 lat temu
Zaplanuj swoją przyszłość Zaplanuj swoją przyszłość

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Chruszczobród i Chruszczobród Piaski przeprowadziło szkolenie w formie warsztatów dla 20 mieszkańców wsi Chruszczobród w ramach: PARTNERSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI FINANSOWEJ   „ZAPLANUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” ... »

dodano: ponad 15 lat temu
Zawiercie Spotkanie zawierciańskich organizacji pozarządowych z Prezydentem Zawiercia

Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz Uniwersytet III Wieku w Zawierciu zaprasza już po raz trzeci na spotkanie organizacji  pozarządowych działających na terenie powiatu zawierciańskiego.  Spotkanie odbędzie się 10 lutego (wtorek) br... »

dodano: ponad 15 lat temu
Spotkanie autorskie z Joanną Fabicką

22 stycznia 2009 roku o godz. 15:30 w Pałacyku Szymańskiego (Klub Novum) odbędzie się spotkanie autorskie z Joanną Fabicką. Joanna Fabicka(ur. 1970) – pisarka i felietonistka z wykształceniem filmoznawcy oraz doświadczeniem montażystki. Łodzianka. Pracując w łódzkiej Filmówce, montowała m.in. nominowaną do Oscara „Męską sprawę” w reżyserii Sławomira Fabickiego (męża). Debiutowała w 1993 roku tomikiem poezji Bardziej... »

dodano: ponad 15 lat temu
WOSP WOŚP w powiecie zawierciańskim

34 575,30 zł – tyle zebrali zawierciańscy wolontariusze podczas XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy okazali się hojni i do puszek kwestujących trafiło w tym roku średnio o ponad dziewięć tysięcy... »

dodano: ponad 15 lat temu
Kaszanka Wpis kaszanki pieczonej szczekocinńskiej na Listę Produktów Tradycyjnych

Serwis internetowy szczekociny.pl  informuje, że na listę produktów tradycyjnych wpisana została kaszanka pieczona szczekocińska. 12 grudnia 2008 roku po przekazaniu wniosku Marszałka Województwa Śląskiego kaszanka pieczona... »

dodano: ponad 15 lat temu
Pokazy makijażu we Włodowicach

Zaproszenie na Pokazy makijażu, wizażu oraz stylizacji paznokci “ BĄDŹ PIĘKNA W KARNAWALE ” Gminny Ośrodek Kultury Włodowice zaprasza Panie na Pokazy makijażu, wizażu oraz stylizacji paznokci. W dniu 15.01.2009r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej GOK W ramach pokazu oferujemy bezpłatne zabiegi kosmetyczne wykonywane przez słuchaczki Policealnej Szkoły Zdrowia i Urody TEB. S.A. w Zawierciu. »

dodano: ponad 15 lat temu
Kolej w Łazach

Biblioteka Miejska w Łazach zorganizowała wystawę, na której prezentowane są pierwsze rozkłady jazdy pociągów, obiekty kolejowe, pracownicy kolei, artykuły z czasopisma „Kolejowego Przysposobienia Wojskowego” z lat 1934-1936 oraz zdjęcia członków Stowarzyszenia Miłośników Fotografii w Sosnowcu działającego przy Klubie im. Jana Kiepury. W   2008 roku przypada 160 rocznica otwarcia kolejowego przystanku osobowego i 110 ... »

dodano: ponad 15 lat temu
Spektakl Jandy w Walantynki

MOK Zawiercie zaprasza na Walentynki z udziałem Krystyny Jandy, która zaprezentuje monodram Vedrany Rudan zatytułowany Ucho,gardło,nóż. Sektakl odbędzie się 14 II 2009r. o godz. 19.00.  Ceny biletów 40 i 45 zł I, II, III rząd - 45 zł reszta rzędów 40 zł /2 godzinny spektakl z 1 przerwą/ UWAGA: spektakl zawiera treści niecenzuralne i jest dozwolony od lat 18!!!! Bohaterka kontrowersyjnego "Ucho, gardło, nóż" to kobieta... »

dodano: ponad 15 lat temu
Spotkanie organizacji pozarządowych

Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz Uniwersytet III Wieku w Zawierciu zapraszają w dniu 13.01.2008 r. na spotkanie poświęcone funkcjonowaniu organizacji pozarządowych w powiecie zawierciańskim. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.oo w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu w sali 308 . Tematem rozmów będą problemy z jakimi spotykają się organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu. Omawiane będą również zasady... »

dodano: ponad 15 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720