niedziela, 9 Grudzień 2018,
imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Witold Bylewski podczas referatu O parkach i terenach zielonych na komisji historycznej TMZZ

16 października 2008 w sali 203 MOK komisja historyczna TMZZ gościła pana Witolda Bylewskiego z Referatu Ochrony Środowiska UM w Zawierciu. Pan Bylewski przedstawił referat na temat historii utrzymaywania parków w Polsce i na... »

dodano: ponad 10 lat temu
Na widelcu

MOK Zawiercie zaprasza na program satyryczny kabaretu WIDELEC 31 października o godz. 18.00. Cena biletów 25 i 30 zł Po kilku latach przerwy Widelec powrócił do startów festiwalowych i już w pierwszym podejściu wygrał PaKĘ`2008. Jury podkreśliło wysoki poziom tekstów, dobrą grę aktorską oraz udaną zmianę stylu. Oprócz I Nagrody Widelec otrzymał też Nagrodę Dziennikarzy za skecz pt: "Skecz". Rezerwacji biletów można... »

dodano: ponad 10 lat temu
Kasia podczas hiszpańskich kowersacji z lektorką Wywiad - Zawiercianka przygotowuje się do wyjazdu na hiszpański wolontariat

Prezentujemy wywiad z Katarzyną Kleszczewską, zawiercianką, która 20 października udaje się na dziewięciomiesięczny wolontariat do hiszpańskiej Fromisty. Witaj Kasiu. Za dwa tygodnie wyjeżdżasz w ramach Programu... »

dodano: ponad 10 lat temu
Pociag do historii Muzeum na kołach na stacji PKP w Zawierciu

Urząd Miasta informuje iż w dniach 11 – 15 października na dworcu PKP w Zawierciu  będzie można zwiedzać wystawę prezentującą polską historię od czasów II wojny światowej do 2007 roku. Forma prezentacji będzie jednak... »

dodano: ponad 10 lat temu
Stop szrotówkowi plakat Stop szrotówkowi

Sekcja ekologiczna TMZZ prowadzi kampanię informacyjną dotyczącą ochrony ksztanowców przed Szrotówkiem kasztanowcowiaczkiem - owadem żerującym na... »

dodano: ponad 10 lat temu
Ankieta NGO na start - ankieta dla zawierciańskich organizacji pozarządowych

Centrum Inicjatyw Lokalnych w zawierciu zaprasza  organizacje z terenu powiatu zawierciańskiego do wzięcia udziału w badaniu ankietowym. Ankieta skierowana  jest do organizacji  pozarządowych funkcjonujących na terenie powiatu... »

dodano: ponad 10 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720