czwartek, 7 Grudzień 2023,
imieniny obchodzą: Agata, Dalia

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Spotkanie NGO z Prezydentem Spotkanie organizacji z Prezydentem

10 lutego już po raz trzeci  spotkały się organizacje pozarządowe z powiatu zawierciańskiego. Spotkanie tym razem w całości poświęcone było relacjom pomiędzy sektorem NGO, a Urzędem Miasta Zawiercie.  Z tej okazji obecny... »

dodano: ponad 15 lat temu
Kabaret w Łazach

  Kabaret skeczów męczących wystąpi 13.03.2009 o godzinie 18.00 w sali MOK w Łazach. Cena biletu - 20 złotych.   »

dodano: ponad 15 lat temu
Mistrzostwa Polski Oldbojów

21 i 22 lutego w hali zawierciańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Blanowskiej odbędą się XIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Oldbojów w halowej piłce nożnej. Tytułu z przed roku bronią zawodnicy Górnika Mitsubishi Zabrze, którzy obok gospodarzy Stadionu Zawiercie mają zapewniony udział w finałach. Terminarz gier 21.02. 2009  sobota Gr. I godz. 10.30 1.Polonia Bytom 2.Korona Kielce 3.Opole 4.Sarmacja... »

dodano: ponad 15 lat temu
Światowy Dzień Kota

Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt „KOALA” w Zawierciu prowadzi akcję marzec 2009 - Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji  Zwierząt, a także prowadzi promocję Światowego Dnia Kota w powiecie zawierciańskim, który przypada 17... »

dodano: ponad 15 lat temu
Recital mistrzowski

Zawierciański Salon Muzyczny, której współorganizatorami są Leopold Stawarz oraz zespół Fatamorgana. W niedzielę, 22 lutego, o godz. 17.00 zapraszają na recital mistrzowski Adama Musialskiego i Beaty Musialskiej, muzycznego rodzeństwa z Katowic który będzie można wysłuchać na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum”. Rodzeństwo Musialskich to artystyczny fenomen. Zdobywcy wielu nagród, wyróżnień, a także... »

dodano: ponad 15 lat temu
Letnia szkoła Tanga

MOK w Zawierciu zaprasza do udziału w II edycji Letniej Szkoły Tanga Argentino w Zawierciu. Startujemy 11 maja 2009 r. Proponujemy intensywne kursy zarówno dla osób, które juz tańczą tango jak i dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z tym tańcem. Instruktorami będą nasi przyjaciele Nestor i Susie Melo, którzy z powodzeniem prowadzili zajęcia rok temu. Dla osób, które nie będa dysponowac czasem w tygodniu, przygotowaliśmy... »

dodano: ponad 15 lat temu
Capoeira w Zawierciu

W sobotę, 7 marca 2009 r., o godz. 16.30, w hali OSiR I w Zawierciu, przy ul. Moniuszki 10, odbędzie się pokaz brazylijskiej sztuki walki, który będzie podsumowaniem dwudniowych warsztatów capoeira i batizado, czyli tzw. „chrztu” capoeristas. W pokazie wezmą udział jedni z największych, mistrzów tej sztuki walki, Brazylijczycy: Mestre Dendê, Mestrando Sansão, Mestrando Samuca, Professor Polegar do Brasil, Instrutores: Popeye,... »

dodano: ponad 15 lat temu
Nieważne referedum w Szczekocinach

W wyniku referendum, które odbyło się 8 lutego 2009 r. w Szczekocinach pozostał na stanowisku burmistrz miasta Stanisław Wójcik. Referendum w sprawie odwołania burmistrza  przed upływem kadencji zostało rozpisane z powodu... »

dodano: ponad 15 lat temu
Kiełkowice. Pomogają młodzieży wiejskiej

Stowarzyszenie "Polska Lokalna" w Kiełkowicach, realizuje projekt pt. Jurajski Klub Młodzieżowy, w ramach Działania 7.3. Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej    integracji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zajęcia z... »

dodano: ponad 15 lat temu
Światowy Dzień Walki z Rakiem

Koło Śląskiej Ligi Walki z Rakiem w Zawierciu z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem zaprasza na wykłady z zakresu ginekologii i chirurgii prowadzone przez dr Sławomira Szczuraka i dr n. med. Józefa Donocika... »

dodano: ponad 15 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720