środa, 17 Lipiec 2024,
imieniny obchodzą: Aleksy, Martyna

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Warsztaty gitarowe w Ogrodzieńcu

Autorskie warsztaty gitarowe pt. "Przełamywanie barier technicznych i teoretycznych" poprowadzi Tomasz Andrzejewski. Szczegóły kultura@ogrodzieniec.pl »

dodano: ponad 15 lat temu
Polski Czerwony Krzyż Oddali krew

Jak podaje portal internetowy Powiatu Zawierciańskiego Uczniowie Zespołu Szkół im. Langego wykorzystują każdą okazję, by honorowo oddać krew i  pojawiają się na wszystkich organizowanych w powiecie zbiórkach. 26 lutego akcję... »

dodano: ponad 15 lat temu
Przeniesienie szkolenia z księgowości

Szkolenie z zakresu księgowości dla organizacji pozarządowych planowane na dzień 03.03.2009 przełożono na dzień 10.03.2009 na godzinę 16.00. Szkolenie odbędzie się w sali 307 MOK Zawiercie. Szkolenie przełożone zostało z powodu choroby szkoleniowca. »

dodano: ponad 15 lat temu
Wizja lokalna w terenie Skalne Miasto Podzamcza

Klub Sportów Ekstremalnych Jura w Zawierciu wspólnie z partnerami rozpoczął realizację projektu Skalne Miasto Podzamcza – Wspinaczka jako model aktywnej, proekologicznej turystyki na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Mimo śniegów i... »

dodano: ponad 15 lat temu
Szkolenie 21.02.2008 Szkolenie z pisania wniosków o dotację

W ostatnią sobotę z inicjatywy pani Beaty Szczygieł - trenera organizacji pozarządowych zorganizowano pierwszą część szkolenia z zakresu tworzenia wniosków o dotacje dla członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych.... »

dodano: ponad 15 lat temu
CIL Szkolenia dla organizacji pozarządowych

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych z terenu powiatu zawierciańskiego na szkolenie z zakresu pisania wniosków o dotacje oraz pozyskiwania środków zewnętrznych. Szkolenie będzie... »

dodano: ponad 15 lat temu
Spotkanie strażaków

17 lutego w Starostwie Powiatowym w Zawierciu spotkali się zawodowi i ochotniczy strażacy, by podsumować ubiegły rok swojej działalności. Na 1813 interwencji mniej więcej połowę stanowiły wyjazdy do pożarów, pozostałe... »

dodano: ponad 15 lat temu
Pracują nad historią zawierciańskiego ZHP

27 listopada 2008 roku z inicjatywy członków Stowarzyszenia Ruchu Harcerskiego "Czuwaj" Henryka Górnego (wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Zawierciańskiego) i Ryszarda Macha (Starosty Zawierciańskiego) odbyło się pierwsze... »

dodano: ponad 15 lat temu
Związkowcy chcą rozmów

Jak pisze Dziennik Zachodni podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Zawierciu przedstawiciele Międzyzakładowego Samorządnego Niezależnego Związku Zawodowego Pracowników z CMC Zawiercie oraz związkowcy z innych zawierciańskich... »

dodano: ponad 15 lat temu
Spotkanie NGO z Prezydentem Spotkanie organizacji z Prezydentem

10 lutego już po raz trzeci  spotkały się organizacje pozarządowe z powiatu zawierciańskiego. Spotkanie tym razem w całości poświęcone było relacjom pomiędzy sektorem NGO, a Urzędem Miasta Zawiercie.  Z tej okazji obecny... »

dodano: ponad 15 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720