czwartek, 7 Grudzień 2023,
imieniny obchodzą: Agata, Dalia

Aktualności

A A A

Strona główna / Aktualności / Festyn jurajski za nami !!!

Festyn jurajski za nami !!!

data dodania: 2020-09-29 11:38:29

W niedzielę 27 września zorganizowano kolejny Festyn Jurajski. Organizatorem wydarzenia było Centrum Inicjatyw Lokalnych. Tym razem festyn odbył się w Podlesicach przy Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury.

Uczestnicy festynu mieli okazję skosztować jurajskich specjałów m.in. od KGW Podlesice, a także wybrać się na wycieczkę po zakamarkach jaskini. Najmłodsi sprawdzili swoją wiedzę w konkursie o wiedzy o Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i konkursie plastycznym. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali drobne nagrody i upominki.

W dobre nastroje wprowadził uczestników festynu występ Kapeli Jurajskiej, a całą imprezę poprowadził DJ Domson.

 

Miło było przywitać również gości specjalnych, w tym Wiceministra Sprawiedliwości – Pana Michała Wójcika, Członka Zarządu Województwa Śląskiego – Panią Beatę Białowąs.

 

W trakcie festynu prowadzona była zbiórka na leczenie ciężko chorej 3-miesięcznej Oliwii Hyla - link do zbiórki dostępny tutaj: https://www.siepomaga.pl/oliwka

 

Następne jurajskie spotkanie za rok! 

 

 

Festyn jurajski został dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego w ramach Wojewódzkiego Programu Aktywizacji Gospodarczej oraz Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Beskidów i Jury Krakowsko – Częstochowskiej – Owca Plus do roku 2020.

Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720