poniedziałek, 4 Lipiec 2022,
imieniny obchodzą: Aurelia, Malwina

Aktualności

A A A

Strona główna / Aktualności / Ferie Zimowe w Hotelu Fajkier

Ferie Zimowe w Hotelu Fajkier

data dodania: 2013-02-13 09:04:43

fot. www.spa24.pl/hotele_spa/kroczyce/79173/www,79173.html

Od poniedziałku 11 lutego w Hotelu Fajkier odbędzie się seria warsztatów dla dzieci i młodzieży z Kroczyc pod nazwą „Znajdź zajęcie, rusz się, pomyśl i zrób zdjęcie”.

Młodzi ludzie będą mogli nie tylko spróbować swoich sił w fotografii pod czujnym okiem profesjonalistów, ale również wezmą udział w zajęciach sportowych (nordic walking, pływanie, zumba). Nauczą się dlaczego zdrowy tryb życia, a co za tym idzie racjonalne odżywianie się mają tak ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka. Swoją wiedzę wykorzystają podczas warsztatów kulinarnych.

Warsztaty zakończą się kursem przedsiębiorczości oraz spotkaniem z iluzjonistą Tomaszem Kabisą. Podsumowanie spotkań odbędzie się 22 lutego na wspólnym ognisku z pieczeniem kiełbasek.

„Mamy nadzieję, że aktywna forma spędzania wolnego czasu nie tylko wyrwie młodzież sprzed komputerów, ale stanie się zalążkiem nowego stylu życia” – mówi Michał Bacior, pomysłodawca i organizator warsztatów. – „Program jest bardzo urozmaicony, chcemy bowiem umożliwić kroczyckiej młodzieży spróbowanie wielu rzeczy. Być może w taki sposób odnajdą pasję na całe życie?” – dodaje.

Relację z warsztatów będzie można oglądać na zdjęciach Jurassic Photo Team, która nie tylko wesprze warsztaty swoją wiedzą, ale również będzie towarzyszyć uczestnikom ferii podczas ich zmagań. „To świetna inicjatywa” – mówi Jacek Pałucha, Prezes JPT - „nie tylko bowiem wpływa na rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży, ale pozwala nam, zwolennikom fotografii i filmu zarażać pasją innych.”

Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720