piątek, 3 Lipiec 2020,
imieniny obchodzą: Anatol, Jacek

Aktualności

A A A

Strona główna / Aktualności / Bogdan Rymanowski w Zawierciu

Bogdan Rymanowski w Zawierciu

data dodania: 2014-01-13 12:29:24

Znany dziennikarz telewizyjny odwiedził Zawiercie. W piątek 10 stycznia w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie Bogdana Rymanowskiego z uczestnikami projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska”. Spotkanie miało charakter otwarty.

Podczas wizyty w Zawierciu prowadzący m.in. program „Kawa na ławę” w TVN opowiadał o początkach swojej dziennikarskiej kariery oraz o różnych aspektach swojej pracy. Bogdan Rymanowski działalność w branży rozpoczął po transformacji ustrojowej, w Radiu Kraków, następnie w RMF FM, TVP, Telewizji Wisła, Radiu Plus, Telewizji Puls i ostatecznie w TVN, gdzie pracuje od początku jej istnienia w 1997 roku.
 
Piątkowe spotkanie było czwartym odbywającym się w ramach projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska” realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, a współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. W czerwcu 2013 roku uczestnicy projektu spotkali się z Michałem Olszańskim, we wrześniu z Romanem Czejarkiem, a w listopadzie – z Jakubem Poradą. Kolejna spotkania ze znanymi ludźmi mediów planowane są na kwiecień i wrzesień bieżącego roku.

Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720