sobota, 24 Sierpień 2019,
imieniny obchodzą: Bartosz, Jerzy

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Konkurs plastyczny "Zdemaskuj smog"

Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych ogłasza konkurs plastyczny dla najmłodszych mieszkańców naszego powiatu: przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych. Dzieci mają okazję popisać się wiedzą ekologiczną,... »

dodano: rok temu
Klub Sportów Walki „ARASHI” – siła charakteru i precyzja techniki

Każdego dnia podejmujemy walkę. Walczymy sami ze sobą, z innymi ludźmi, z biurokracją. Często jasność umysłu przynosi nam dopiero intensywne zmęczenie ciała. »

dodano: rok temu
Kolorowanka „Antysmog”

Fundacja Praca i Kariera rozpoczyna realizację zadania publicznego pn. Kolorowanka „Antysmog” dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego. »

dodano: rok temu
Zawierciańskie Klasyki Nocą – retro na topie

Podobno wraz z wiekiem wzrastają jakość i wartość wina oraz innych trunków alkoholowych. Jednak dzieje się tak tylko wówczas, gdy zapewnimy im odpowiednie miejsce i sposób leżakowania. »

dodano: rok temu
Jura Krakowsko-Częstochowska z zamkami w tle

Pomimo narzekań na zbyt wysokie temperatury latem oraz utyskiwań, kiedy zimą zbyt dotkliwie odczuwamy mróz, należy przyznać, że Polska jest pięknym krajem. »

dodano: rok temu
Stare fotografie ze "Społem" - podziel się magią

Na czym polega magia – na wyciąganiu królika z kapelusza, tworzeniu sztuczek iluzjonistycznych, a może wróżeniu z fusów lub kart? Prawdziwa magia, to umiejętność zatrzymania czasu. Jak to zrobić? Utrwalając go na fotografii. »

dodano: ponad 2 lat temu
Śląska Liga Speedcubingu - czyli o tym, że tempo ma znaczenie

Czy istnieje forma aktywności, która idealnie wpisuje się w specyfikę życia współczesnego człowieka? Funkcjonujemy szybko i intensywnie, a jednak często towarzyszy nam poczucie, że działamy zbyt wolno. »

dodano: ponad 2 lat temu
Tegoroczny Kongres Zdrowia Seniorów

Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych rozpoczyna realizację zadania publicznego pn. „Kongres Zdrowia Seniorów”. Zadanie jest współfinansowane ze środków finansowych z budżetu Wojewody Śląskiego. »

dodano: rok temu
Grupa Rekonstrukcyjna Amonit – wybuchowa mieszanka entuzjastów historii i militariów

Nowe technologie, życie w cyberprzestrzeni, brak refleksji nad przeszłością. Wielu ludzi właśnie w taki sposób funkcjonuje. »

dodano: ponad 2 lat temu
Festyn Rodzinny "Jura - Region z Tradycją" - fotorelacja

Kolejna edycja Festynu Rodzinnego „Jura – Region z Tradycją” za nami! Dnia 29 lipca 2017 roku przy ulicy Dojazd w Zawierciu odbyło się rodzinne święto, zorganizowane przez Fundację Praca i Kariera. »

dodano: ponad 2 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720