wtorek, 4 Sierpień 2020,
imieniny obchodzą: Dominika

Aktualności

Strona główna / Aktualności

MOK Zawiercie Zawierciański Dyskusyjny Klub Filmowy nominowany do Nagrody Polskiego Instytut Sztuki Filmowej

Oglądając filmy pamiętamy dobrze nazwiska reżyserów, kreujących główne role, czasem kompozytora i producenta. A zapominamy często o tych, którzy przyczyniają się do popularyzacji kinematografii organizując festiwale,... »

dodano: ponad 11 lat temu
Zawiercie. Novum. Majówka z PRL-em

Drodzy Towarzysze i Towarzyszki! 1 maja, w Święto Pracy naprzód na pochód do NOVUM! Z uwagi na zakorzenione głęboko w świadomości i sercach polskiej klasy robotniczej zamiłowanie do świętowania w dniu 1 Maja zachęcamy do licznego przybywania na dancing narodu socjalistycznego ! Wspólnie walczmy z siłami imperializmu w jedyne w roku Święto Pracy i bawmy się w myśl zasad filozofii Marksa i Engelsa, przy bacznych... »

dodano: ponad 11 lat temu
Łazy. Jura rock festiwal. Koncert zespołu Cree.

Młode, ambitne zespoły będą mogły zaprezentować się na muzycznej scenie. Przegląd o charakterze konkursu to okazja do pokazania własnego dorobku zespołów, wymiany doświadczeń wykonawców oraz zaprezentowania się muzycznie przed profesjonalnym jury. Jak powiedział dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach Grzegorz Piłka, który organizuje Jura Rock Festiwal, przegląd cieszy się sporym zainteresowaniem zespołów z Jury... »

dodano: ponad 11 lat temu
Łazy. Zawody wspinaczkowe o Puchar Burmistrza Łaz

ZAWODY WSPINACZKOWE DZIECI, MŁODZIEŻY i STARSZYCH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA ŁAZ 10.05.2009 Organizator: OSiR Łazy Patronat: Urząd Miejski w Łazach GOPR Grupa Jurajska Z.S. NR. 1 w Łazach Z.S. im. Prof. R. Gostkowskiego Łazy UKS „1” Łazy MOK Łazy Czasopismo Echo Łaz Portal internetowy „Łazowianie” eMeS – mobilna ścianka wspinaczkowa OSK „Błyskawica” Zespół organizacyjny: - Sędzia z... »

dodano: ponad 11 lat temu
Dąbrowa. WSB Reggae Festival

„WSB REGGAE FESTIWAL”, który odbędzie się 25 kwietnia 2009 r. na terenie NEMO WODNY ŚWIAT w Dąbrowie Górniczej. Tym razem niezapomnianych wrażeń dostarczą nam gwiazdy muzyki REGGAE: VAVAMUFFIN, EASTWEST ROCKERS oraz PAPRIKA CORPS a także regionalne SOUND SYSTEMY. Zapowiada się niezła zabawa… szczegółowe informacje na: www.wsb.edu.pl/odstresujsie »

dodano: ponad 11 lat temu
Mapa Zagłębia Kantora-Mirskiego z początku XX wieku. Źródło: http://www.zaglebiedabrowskie.org Zawiercie - czy leży naprawdę na Śląsku

Śląskie miasto Zawiercie. Takie stwierdzenie jeszcze kilkanaście lat temu trudno przechodziło komukolwiek przez gardło. Teraz o Zawierciu na Śląsku można usłyszeć codziennie. Radiowa Trójka donosi, że w Zawierciu na Śląsku... »

dodano: ponad 11 lat temu
Akcja ubezpieczania dróg Tworzą infrastrukturę wspinaczkową

Telewizja Silesia donosi, iż wspinaczka w Podzamczu będzie przyjemniejsza, a przed wszystkim bezpieczniejsza. Dzięki młodym ludziom z Klubu Sportów Ekstremalnych Jura w Zawierciu jeden z bardziej popularnych rejonów skalnych Jury... »

dodano: ponad 11 lat temu
Wystawa o Pileckim w Zawierciu

Od początku kwietnia osoby, które korzystając z wiosennej pogody wybiorą się na spacer wzdłuż ulicy generała Sikorskiego, mają okazję obejrzeć niezwykłą ekspozycję. We wspomnianym bowiem miejscu, tuż obok pomnika ofiar... »

dodano: ponad 11 lat temu
Spotkanie SOZ Koala w Przedszkolu nr 3

Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt KOALA zapraszam na wtorek- 7.04.09 do Przedszkola nr 3 w Zawierciu przy ul Wyszyńskiego (kolo SP 4) na zakonczenie akcji  ŚWIATOWY DZIEN KOTA, Marzec 2009 - MIesiąc Sterylizacji i Kastarcji  Zwierząt, Wielkanocny Zajaczek. Przedszkole nr 3 pracuje z SOZ KOALA od 4 lat, prowadzi stałą edukację prozwierzęcą. W jutrzejszej uroczystosci beda uczestniczyli:  Kociarz Roku 2008, delegacja Komisji... »

dodano: ponad 11 lat temu
Szkolenia dla mieszkańców gmin powiatu zawierciańskiego

Centrum Inicjatyw Lokalnych w 2009 roku przystępuje do realizacji 6 projektów finansowanych w ramach  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,  Priorytet VII - Promocja integracji społecznej, Działanie7.3 – Inicjatywy lokalne na rzecz... »

dodano: ponad 11 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720