sobota, 24 Sierpień 2019,
imieniny obchodzą: Bartosz, Jerzy

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Eroica w zawierciańskim DKFie

Zawierciański Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza 10.11.2008 godz. 18:00 na film "Eroica" reż. Andrzej Munk Pokaz odbędzie sie w Miejskim Ośrodku Kutury Centrum na małej sali kinowej (s. 203) Projekt współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. »

dodano: ponad 11 lat temu
Miś w zawierciańskim DKFie

Zawierciański Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza 31.10.2008 godz. 18:00  na film  "Miś" reż. Stanisław Bareja Pokaz odbędzie sie w Miejskim Ośrodku Kutury Centrum na małej sali kinowej (s. 203) Projekt współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. »

dodano: ponad 11 lat temu
Osiedle Piłsudskiego w Zawiercu Zbudujemy nowy dom czyli obywatelska batalia o mieszkania

Aktualnie toczy się debata dotycząca wspierania budownictwa mieszkaniowego na terenie miasta Zawiercie.  Trudna sytuacja na rynku mieszkań w Polsce prowokuje do pytań o prawo każdego obywatela do własnego M. W ciągu ostatnich... »

dodano: ponad 11 lat temu
Góra Birów Góra Birów - Park Wspinaczkowy

Klub Sportów Ekstremalnych Jura wraz z partnerami od początku roku prowadził akcję wymiany stałej asekuracji wspinaczkowej. Mimo dużego sukcesu, były też porażki. Jeśli w przyszłym roku współpraca z Partnerami będzie się... »

dodano: ponad 11 lat temu
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publicznego Czas na diebiut - konkurs literacki

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna z okazji obchodów 60 lecia ogłasza konkurs dla młodych twórców literackich z Zawiercia i okolic (gimnazja, licea). Konkurs w dwóch kategoriach : - wiersz - opowiadanie Regulamin konkursu... »

dodano: ponad 11 lat temu
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publicznego Konkurs EX LIBRIS z okazji 60 lecia Biblioteki Miejskiej

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu z okazji obchodów 60 lecia ogłasza konkurs na EX LIBRIS.   Regulamin Konkursu I. Ekslibris MiPBP winien nawiązywać do charakteru i funkcji instytucji, łączyć... »

dodano: ponad 11 lat temu
Witold Bylewski podczas referatu O parkach i terenach zielonych na komisji historycznej TMZZ

16 października 2008 w sali 203 MOK komisja historyczna TMZZ gościła pana Witolda Bylewskiego z Referatu Ochrony Środowiska UM w Zawierciu. Pan Bylewski przedstawił referat na temat historii utrzymaywania parków w Polsce i na... »

dodano: ponad 11 lat temu
Na widelcu

MOK Zawiercie zaprasza na program satyryczny kabaretu WIDELEC 31 października o godz. 18.00. Cena biletów 25 i 30 zł Po kilku latach przerwy Widelec powrócił do startów festiwalowych i już w pierwszym podejściu wygrał PaKĘ`2008. Jury podkreśliło wysoki poziom tekstów, dobrą grę aktorską oraz udaną zmianę stylu. Oprócz I Nagrody Widelec otrzymał też Nagrodę Dziennikarzy za skecz pt: "Skecz". Rezerwacji biletów można... »

dodano: ponad 11 lat temu
Kasia podczas hiszpańskich kowersacji z lektorką Wywiad - Zawiercianka przygotowuje się do wyjazdu na hiszpański wolontariat

Prezentujemy wywiad z Katarzyną Kleszczewską, zawiercianką, która 20 października udaje się na dziewięciomiesięczny wolontariat do hiszpańskiej Fromisty. Witaj Kasiu. Za dwa tygodnie wyjeżdżasz w ramach Programu... »

dodano: ponad 11 lat temu
Pociag do historii Muzeum na kołach na stacji PKP w Zawierciu

Urząd Miasta informuje iż w dniach 11 – 15 października na dworcu PKP w Zawierciu  będzie można zwiedzać wystawę prezentującą polską historię od czasów II wojny światowej do 2007 roku. Forma prezentacji będzie jednak... »

dodano: ponad 11 lat temu
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720