sobota, 31 Październik 2020,

Aktualności

Strona główna / Aktualności

Postaw na Rodzinne Weekendy!

Gmina Żarki zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu zawierciańskiego do skorzystania ze specjalnie przygotowanych atrakcji oraz zniżek dla mieszkańców naszego regionu. »

dodano: 11 dni temu
Festyn jurajski za nami !!!

W niedzielę 27 września zorganizowano kolejny Festyn Jurajski. Organizatorem wydarzenia było Centrum Inicjatyw Lokalnych. Tym razem festyn odbył się w Podlesicach przy Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury. »

dodano: miesiąc temu
Spotkajmy się na festynie na Jurze!

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza mieszkańców powiatu i pasjonatów regionu na kolejną edycję Festynu Jurajskiego, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę 27 września! Zaczynamy już o godzinie 13:00! »

dodano: miesiąc temu
Jura Krakowsko-Częstochowska – kraina pełna atrakcji

Krajobraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej obfituje w liczne jaskinie, wapienne skały, zielone doliny, wyniosłe wzgórza i przejrzyste źródła krasowe. »

dodano: 3 miesięcy temu
,,Młodzieżowa akademia obywatelska"- podsumowanie

Od maja 2013 do września 2014 roku tak długo trwa projekt „Młodzieżowa Akademia Obywatelska”, w którym wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z naszego powiatu. Było to dla nas ciekawe wyzwanie i przygoda dziennikarska. »

dodano: 4 miesięcy temu
Pierwsza Szkoła Państwowa w Zawierciu

Początki I LO im. Stefana Żeromskiego sięgają 1933 roku wówczas na terenie Zawiercia powstało pierwsze koedukacyjne gimnazjum »

dodano: 4 miesięcy temu
Kamera, światło. akcja

Im dalej, tym ciekawiej mówi zawiercianin Jędrzej Górnikowski, reżyser filmu krótkometrażowego o Zawierciu pt. „Zawiercie Warthenau Zawiercie” »

dodano: 4 miesięcy temu
Wolwo

Mowa o nastolatku, uczniu I LO w Zawierciu,Karolu Wolszakiewiczu, znanym pod pseudonimem artystycznym Wolwo. »

dodano: 4 miesięcy temu
Comenius Gimnazjum nr 1 w Zawierciu

To kilka wspaniałych dni,kiedy możemy być całkowicie sobą bez żadnej obawy przed krytyką innych,spędzić wspólnie czas, nawiązać nowe przyjaźnie i poszaleć w lesie! »

dodano: 4 miesięcy temu
Magia w naszej kuchni

Dlatego chciałbym przedstawić osoby, które odpowiadają za jego przyrządzenie.Jest to kucharka pani Lidia Chmielewska oraz pomoc kuchenna pani Marta Grajdek. »

dodano: 4 miesięcy temu
« Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 353 Dalej »
Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720